adorne 15A Tamper-Resistant Ultra-Fast Plus Power Delivery USB Type-C/C Outlet in Graphite with Matching Wall Plate, 4-Pack, ARTRUSB15PD30G4 ǀ Legrand
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
22
quantity
Product details
Category
  • FAST CHARGING: Charge the latest devices up to 2X as fast, thanks to the industry-leading 6.0A of our Ultra-Fast line and a whopping 30W of power courtesy of advanced Power Delivery. All Legrand USB Outlets are manufactured through high-quality design, sourcing and production, and backed by a Lifetime Warranty